28.07.2014 23:11:00
Most vypadl v Klatovech
O víkendu se v prvním kole Poháru Fotbalové asociace ČR odehrálo hnned několik velkých překvapení. To první se málem zrodilo hned na hřišti kdysi slavné Sparty Krč, kde v "pohárovém exilu" hostil celek ČFL Slavoj Vyšehrad druholigové MAS Táborsko a deset minut před koncem byl stav 1:1. To už na trávníku nebylo zlobivé dítě českého fotbalu Jan Šimák, který o poločase střídal, když jeho Jihočeši vyhrávali 1:0. Poslední desetiminutovka ale přinesla nejen standartní situace domácího Vyšehradu, ale i brejky hostů, z nichž třikrát skórovali a vyhráli v Praze 4:1.

O jejich soupeři se rozhodlo v Bzové, kde domácí Hořovicko vedené Petrem Vrabcem okusilo hořkost porážky 0:1 s divizním Tachovem. V 2. kole Poháru FA ČR se tak střetne divizní Tachov s účastníkem FNL Táborskem a bude opravdu o co hrát, jelikož vítěz se může těšit na Viktorii Plzeň.

Velké derby hned nabídne 2. kolo poháru, když Štěchovice - štika ČFL se střetnou s Jílovištěm, derby dvou mužstev z okresu Praha - západ, které jsou vzdáleny od sebe jen osm kilometrů bude asi stát za to!

Do duhého kola se naopak nepodívají Cábelíci z Králova Dvora, účastník ČFL a svěřenci trenéra Františka Baráta prohráli v Dobrovicích. Senzací je pak vyřazení Baníku Most od Klatov, které ještě loni hrýly Krajský přebor.

Zdroj: http://cfl.pise.cz/3-most-vypadl-v-klatovech.html
autor sportovni.infoblog.cz @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se