28.06.2013 21:12:59
Odchovanec Slovanu zamířil přes Polsko do Žiliny
Odchovanec bratislavského Slovanu, bývalý reprezentant Slovenska a naposledy hráč polského extraligového GKS Tychy Radoslav Kropáč, se zapojil do letní přípravy extraligového celku MsHK Žilina.

Na tréninku „Žilinských vlků“ se devětatřicetiletý útočník už objevil a je trenérům k dispozici. „Radoslav Kropáč je zkušený hokejista, který má na svém kontě kromě působení ve slezském městě Tychy i působení na Slovensku a v Čechách. „Potřebujeme zkušené hráče,“ tvrdí žilinský trenér Neliba.

Radoslav Kropáč si ve své bohaté hokejové kariéře oblékl postupně dres bratislavského Slovanu, bratislavského Ružinova, fínské Jyväskylä, ruské Ufy, Havířova, Liberce, Pardubic, Slavie Praha, Třince, Českých Budějovic, Vítkovic, Liptovského Mikuláše, rakouského Silzu, Spišské Nové Vsi, Nitry a naposledy právě polského GKS Tychy.

Slovenský hokejista draftovaný New Yorkom Rangers v roce1994, už v Žilině působil. V sezóně 2009/2010 odehrál za žilinský MsHK 14 zápasů, ve kterých vsítil 5 gólů a přidal 5 asistencí.

autor www.vaclav-prokupek.eu @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se