05.12.2012 14:20:17
Lidovci čelí trestnímu oznámení
Firma dynn, a.s., podala na lidovce trestní oznámení

Tisková zpráva, 05.12.2012

Firma dynn, a.s., jejíž jméno je poslední rok zmiňováno v médiích v souvislosti s kauzou LESY ČR, podala na KDU-ČSL trestní oznámení. Nelíbí se jí, že lidovci zveřejnili na svém stranickém webu zprávu senátora Petra Šilara, ve které Šilar popisuje obsah trestního oznámení, které sám podal kvůli podezřelým zakázkám ve státním podniku LESY ČR. Firma dynn, a.s., si myslí, že zveřejněním trestního oznámení senátora Petra Šilara došlo k poškození její pověsti.
Marian Jurečka, 1. místopředseda strany, komentoval tento počin slovy: „Udivuje mne, že se firma dynn, a.s., odhodlala k tomuto zcela absurdnímu kroku jen proto, že jsme zveřejnili obsah trestního oznámení, které inicioval náš senátor. Jestli si pánové z firmy dynn, a.s., myslí, že jejich dobrou pověst pomůže očistit trestní oznámení na lidovce, pak se mohu jen od srdce zasmát. Voličům a občanům jasně vzkazujeme, že nás od intenzivního zájmu o podivné hospodaření v Lesích České republiky neodradí vůbec nic. Policie nyní v zakázkách na informační technologie LČR vyšetřuje, jakým způsobem skončilo zhruba 340 milionů korun z plateb za zakázky u neprůhledných zahraničních firem, jež mají konta ve Švýcarsku. A to není v Lesích ČR zdaleka jediný problém.“
Nicméně budeme rádi, pokud zástupci firmy dynn, a.s., prokáží, že jejich IT zakázky pro s.p. Lesy ČR byly v naprostém pořádku a kvalita jejich práce odpovídala ceně.

Alexandra Alvarová
tisková mluvčí KDU-ČSL
autor www.zapadocesi.info @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se