26.11.2012 18:23:36
Ivan Horník se vrací do velkého fotbalu, do Slavie
Ostřílený funkcionář s kontroverzní minulostí Ivan Horník se podle zdrojů Hattrick.cz vrací do vysoké hry v profesionálním klubovém fotbale, v nejbližších dnech či týdnech – obecněji řečeno v zimním přestupním termínu – by měl převzít funkci sportovního ředitele či manažera Slavie Praha.

Byl by to svým způsobem „přestup roku“.

„Je to na 99 procent,“ tvrdí zdroj hattrick.cz. „Obavy jsou jen z reakcí fanoušků a nějakých mediálních her, ale zřejmě tu převáží čistě sportovní a profesní hledisko, protože přes všechny výhrady je Ivan Horník tvrdě pracujícím funkcionářem na vysoké odborné úrovni s velkými zkušenostmi ,“ dodává zdroj.

Ve hře byli původně tři muži – Pavel Kuka, Vladimír Šmicer a Ivan Horník, který však nemíní přijmout roli nějakého poradce nebo druhořadého funkcionáře v pozadí. Alespoň v tomto smyslu to konzultoval s majitelem Slavie Alešem Řebíčkem, který má ve všem poslední slovo, neboť je jako soukromá osoba majoritním akcionářem a ze svých zdrojů už „nacpal“ do klubu kolem 380 milionů korun (včetně vyrovnání starých závazků).

autor www.zapadocesi.info @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se