08.11.2012 15:13:14
Kosovo: Zmizel svědek obchodů s lidskými orgány!
Zdá se to být neuvěřitelné, ale postoj mezinárodního společenství, na čele s USA i pod vedením nově zvoleného prezidenta Obamy ke Kosovu se nemění. USA a s ním i jeho „pacholíci“ v barvách TOP 09 a starostů, kteří řídí bohužel naše ministerstvo zahraničí, stále podporují stát Kosovo, který ve skutečnosti není ničím jiným, než předstupněm k vytvoření Velké muslimské Albánie, snu mnoha evropských islamistů. A ono už opravdu nestačí jen to, že Kosovo vzniklo na základech teroristické armády UCK s požehnáním USA, EU a ČR (Slovensko mimochodem Kosovo neuznalo), ale zamlčují se i zločiny kosovských Albánců na našich slovanských bratrech – Srbech!
Jsou tomu dva měsíce, co se podle agentury AFP přihlásilo několik svědků bělehradské prokuratuře a chtělo svědčit o nelegálním odebírání lidských orgánů od zajatých Srbů. Tyto zločiny proti lidskosti se měly odehrávat na klinice Medicus v Prištině. Dokonce i zvláštní vyšetřovatel Evropské unie Dick Marty upozornil, že Američany podporovaný kosovský režim páchá trestné činy spočívající v obchodech s lidskými orgány zajatých Srbů a narkotiky a je do něj zapleten i premiér této samozvané republiky, která byla neoddělitelnou součástí Srbska, Hashim Thaci, jinak jeden z bývalých velitelů teroristické Kosovské osvobozenecké armády UCK.
Svědek jménem Vladimír Vukčevič, sám kosovský Albánec, chtěl o obchodu kosovských institucí svědčit před bělehradskou prokuraturou. Podle zprávy agentury RIA Novosti ale cestou do Bělehradu, ještě na kosovském území, se stal obětí dopravní nehody. Jaká to náhoda? Co, když zmizí korunní svědek takovýchto masakrů? To musí jistě Kosovskou vládu „strašně trápit“. Nic to ale nezmění na tom, že vznik Kosova jako samostatného státu byl nesmyslný, stejně jako jeho uznání ze strany USA, EU a diplomacie ČR.

autor www.zapadocesi.info @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se