28.09.2012 20:20:47
TOP 09 a starostové propagují komunismus
Konzervativní strana dala cenu za propagaci komunismu členovi TOP 09 a starostů

Od roku 2009 uděluje Konzervativní strana „Cenu za propagaci komunismu". Tu první obdržel primátor města Brna Roman Onderka (ČSSD) za rozhodnutí navrátit na pomník rudoarmějců v Králově Poli zkřížený srp a kladivo. Ve druhém ročníku dosáhl na metu nejvyšší tehdejší ministr vnitra Martin Pecina (ČSSD). O získání ceny se zasloužil tím, že Ministerstvo vnitra pod jeho vedením zablokovalo návrh příslušné komise Senátu Parlamentu ČR, aby vláda podala soudu návrh na pozastavení činnosti KSČM. V roce 2011 se pak laureátem stal tehdejší generální ředitel České televize Jiří Janeček, a to za „celou řadou hrubých zákroků omezujících svobodu slova, nekonečným nekomentovaným promítáním komunistického braku, ale i za celoživotní úsilí, projevující se např. dosazováním nomenklaturních kádrových rezerv na zásadní místa".
Letos byla Cena za propagaci komunismu udělena Mgr. Janu Farskému, starostovi Semil a poslanci TOP09 za to, že rozhodl v Semilech nejen ponechat na veřejném prostranství mozaiku se srpem a kladivem, ale trvá na tom, aby město nadále platilo náklady na její údržbu.
Žel Bohu, zdá se, že přání organizátorů kampaně, aby cena postupně zanikala na úbytě, se neplní a každým rokem kandidátů spíše přibývá.

autor www.zapadocesi.info @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se