25.09.2012 14:54:23
Lední hokej - MOL extraliga: Ledoví tygři z Nových Zámků vyhráli v Budapešti
Újpesti TE Budapešť - HC Nové Zámky MOL 1:4 (0:1,1:2,0:1)

Střely na bránu 19 - 44, přesilovky 4 - 4

Videli sme veľmi upracovaný hokej a dá sa povedať, že sme utrpeli víťazstvo. Začali sme pomaly a trápili sme sa, ku koncu tretiny sa podarilo Ondrejovi Štefankovi doraziť Barčákov únik. Vyzeralo to tak, že sa konečne rozbehneme ale po prestávke súper vyrovnal, keď Joanidis prepadol na útočnej modrej a súper išiel do prečíslenia, čo aj využil. tréner potom stiahol na 3 formácie aby zrýchlil striedania a tým aj hru, čo prinieslo postupné narastanie skóre. Veľmi ťažký nepohľadný zápas sme nakoniec vyhrali 4:1 a pestrieľali sme súpera 44:19, čo jasne ukazuje našu prevahu počas celého zápasu.

Góly:
UTE Budapest: 21:57 Pál (Németh, Vecaj) HC Nové Zámky: 19:31 Štafanka O. (Barčák, Baron), 26:12 Štafanka M. (Čaládi, Árvay), 36:38 Dobrý (Ružička, Varga), 48:54 Dobrý (Ružička)

Sestavy:

UTE Budapest: Pleszkán (Hajek) - Zalavári, Sommer, Domotor, Virág, Pichler - Vecaj, Dorner, Németh, Pál, Szajbert - Bereczki, Garbacz, Kovács, Meretei, Farkas - Kukucska, Jankovics, Szirányi, Bata

HC Nové Zámky: Beňo (Zima) - Hrudík, Lehocký, Uhnák, Štefanka M., Čaládi - Sucharda, Joanidis, Ružička, Dobrý, Varga - Baron, Árvay, Barčák, Štefanka O., Púchovský - Král, Németh, Kukla, Tarnóczy, Klobučník