Lední hokej - MOL extraliga: Ledoví tygři porazili budapešťský klub
HC Nové Zámky MOL - Újpesti TE 7:1 (0:0,6:1,1:0)

Střely na branu: 32-22

Góly:
HC Nové Zámky: 23:57 Uhnák (Čaládi, Lehocký), 24:58 Ružička (Dobrý, Joanidis), 25:39 Čaládi (Hrudík, Štefanka M.), 29:48 Ružička (Dobrý, Sucharda) 33:17 Dobrý (Ružička, Varga), 34:29 Uhnák (Štefanka M., Čaládi), 55:07 Klobučník (Tarnóczy, Németh)
UTE Budapest: 37:41 Domotor (Virág, Pichler)

Sestava HC Nové Zámky: Zima (Beňo) - Hrudík, Lehocký, Uhnák, Štefanka M., Čaládi - Sucharda, Joanidis, Varga, Dobrý, Ružička - Baron, Král, Šumichrast, Štefanka O., Barčák - Kukla, Németh, Púchovský, Tarnóczy, Klobučník

Václav Prokůpek, Nové Zámky: Po I. tretine som musel zvýšiť hlas v kabíne, vôbec sme nekorčuľovali, situácie sme riešili individuálne, takto sa nevyhrávajú zápasy. V II. tretine sme zvýšili aktivitu, čo sa prejavilo aj vo výsledku. V poslednej tretine sa UTE zasa spamätali a ťažšie sme sa presadzovali, padol už iba jeden gól. Vyhrali sme ťažký zápas, proti takýmto súperom sa veľmi ťažko hrá, som rád že sme to zvládli. Gratulujem chlapcom k víťazstvu.

Sestava UTE Budapest: Hajek (33:17 Pleszkán) - Zalavári, Sommer, Kovács, Domotor, Pichler - Bereczki, Garbacz, Szirányi, Virág, Frajka - Vecaj, Dorner, Németh, Farkas, Pál - Kukucska, Jankovics, Bata, Turbucz

Ancsin János, UTE Budapešť: Máme mladé mužstvo a ešte aj 5 zranených hráčov. museli sme ich nahradiť 18 ročnými mladými hráčmi. Napriek tomu sme odohrali dobrú I. tretinu. Musíme s mužstvom popracovať, lebo neviem prečo už nie prvý zápas sme prehrali v 2-4 minútach II. tretiny. Koniec zápasu už asi domáci sa uspokojili a preto gólostroj z ich strany zastal. Sezóna je dlhá a náročná ja osobne favorizujem DAB, je to najskúsenejšie a najvyrovnanejšie družstvo, popri nich Nové Zámky, Brašov, Miškolc a Csíkszereda sa pobyjú o miesto v play-off.