13.09.2012 13:09:41
Polský sport.cz: Poláci bojují o postup s Bělorusy
Polští tenisté zítra začínají v Lodži souboj o postup z 2. divize Davisova poháru. Soupeřem domácí čtveřici Lukasz Kubot (75. na světovém žebříčku ve dvouhře), Jerzy Janowicz (84.), Mariusz Fyrstenberg (10. nejlepší deblista světa) a Marcin Matkowaski (11. deblista na naší planetě) bude tým Běloruska s nevyzpytatelným Ignatikem a zejména třetím nejlepším deblistou světa Maxem Myrným.

Přesto si domácí Poláci věří, což dokumentují slova Lukasze Kubota: „Je naší povinností se vrátit mezi elitnější týmy!“ V druhém postupovém souboji z Euro-africké divize se v lotyšské liepaji utkají domácí Lotyši i se svými oporami Gulbisem a Juskou proti Ukrajině, které také staví nejsilnější možnou sestavu – tedy Stakhovského a Sergeje Bubku juniora).

Hraje se i na jiných kurtech. V elitní divizi hostí již v semifináleGijonu Španělsko Spojené státy a do argentinského Buenos Aires míří česká reprezentace.

Slováci se naopak doma v Bratislavě zachraňují s 1. Euro-africké divizi s Portugalskem, přičemž staví nejsilnější sestavu – Kližan, Lacko, Polášek a Mertiňák.

autor www.zapadocesi.info @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se