12.09.2012 22:59:52
Poslanec John: Kubice už měl dávno odstoupit!
Jsem rád, že se ukazuje druhá strana mince vykonstruované kauzy odvolaného PP Petra Lessyho. Na základě dostupných informací, že pokus, nebojím se říci kmotrů, šíbrů a korupčníků selhává a v jejich komplotu se objevují fatální chyby a naprosto neuvěřitelné trhliny.

Dnes jsme svědky prvních kroků právního zástupce Petra Lessyho, který poslal stížnost proti obvinění GIBSu, kde jasně dokládá, že v inkriminovanou dobu, kdy měl spáchat policejní prezident údajný trestný čin, nebyl v Praze a měl dovolenou. Jeho žádost o dovolenou dokonce signoval samotný ministr Jan Kubice! Ten samý člověk, který uvedl v pořadu Události komentáře, že v případě jakýchkoliv sebemenších pochybností ve věci odvolání policejního prezidenta podá okamžitou demisi!
Je to jasná ukázka toho, že lidé, kteří stojí v pozadí tohoto vykonstruovaného politického procesu, stáli na tak tenkém ledě, že jim na přípravu této habaďůry nezbylo tolik času, aby se vyvarovali dětinských chyb.
Pokud by Generální inspekce bezpečnostní služby věnovala alespoň minimum času tak základnímu úkonu jako je vyslechnutí obviněného, mohla být celá záležitost smetena ze stolu a nedošlo by k této veřejné blamáži. To se jim ale očividně nehodilo do krámu! Tato selhání jsou však natolik závažná a zpochybňující princip nezávislosti vyšetřování, že není nadále přípustné, aby šéf této vyšetřující instituce Ivan Bílek, i nadále setrval ve své funkci. Potvrzuje se, že šlo o účelovou kriminalizaci a profesní likvidaci vůči nátlaku moci imunního jedince. Navíc člověka, který policii dovedl k vyšetřování závažných kauz v nejvyšších patrech politiky.
Domnívám se, že toto selhání a účelový politický puč je zcela bezprecedentním zásahem do principů demokratického a právního státu, a že by z něj měl vyvodit osobní odpovědnost i sám premiér Petr Nečas, který prohlásil, že o celé akci věděl.
Očekáváme, že ministr Kubice dostojí svému veřejně danému slibu a odstoupí ještě dnes. Stejný krok očekáváme i od šéfa GIBS Ivana Bílka.
autor www.zapadocesi.info @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se