08.09.2012 12:07:35
Polský sport.cz: Česko-polský pár byl míček od grandslamového vítězství
Česko- polský pár se ocitl ve finále smíšené čtyřhry na letošním US Open. Bohužel neuspěl! Česká reprezentantka a vynikající deblistka Květa Peschkeová, žijící v Německu, ani napotřetí nezískala titul ve smíšené čtyřhře na grandslamovém US Open! S Polákem Marcinem Matkowskim, mimochodem vynikajícím deblistou, ve finále nevyužili dva mečboly a prohráli s Ruskou Jekatěrinou Makarovovou a Brazilcem Brunem Soaresem 10:12 v super tie-breaku.
V prvním vyrovnaném setu finále proměnila Květa Peschkeová setbol v tie-breaku, ale ve druhém se Polsko-české dvojici nedařilo a až na poslední chvíli odvrátila „kanára“. O vítězích rozhodl super tie-break. V tom už Peschkeová s Matkowskim prohrávali 4-:8, ale ziskem pěti míčů v řadě měli první mečbol. Ani ten druhý však nevyužili. Vzápětí při prvním mečbolu Makarovové se Soaresem trefila Peschkeová volejem síť.

“Chyběl nám jeden míček a zklamání je opravdu velké. Říkám si, ok, je to mix, není to debl, ale stejně to nejde se utěšit. Bude mi trvat tři dny, než se z toho vzpamatuji, ale musí se jet dál. Už se to vrátit nedá,“ řekla Peschkeová po zápase.

“Možná by bylo lepší prohrát 10:4 než 12:10, ale byl to strašně těsný zápas. Každý tým měl své šance a mohl titul vyhrát a bohužel se to podařilo soupeřům,“ dodala sedmatřicetiletá tenistka, která se tak nedočkala druhého grandslamového titulu. Loni ovládly se Slovinkou Katarinou Srebotnikovou Wimbledon ve čtyřhře žen.

autor www.zapadocesi.info @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se