25.08.2012 23:17:13
Polský sport.cz: Bykov bude trénovat polskou reprezentaci
Vjačeslav Bykov a Igor Zacharkin by se mohli opět sejít na jedné střídačce. Úspěšné ruské trenerské duo bude ale jen sotva obhajovat medaile ruské sborné z mistrovství světa, o služby zkušených trenérů se vážně zajímá polská reprezentace.

Že jde o žert? Ani náhodou! Oba trenéři si pouze prohodí pozice. Zacharkin se v pátek v Krakově dohodl s nejvyšším mužem polského hokeje Piotrem Hałasikiem na podmínkách a už od zítřka povede jako hlavní trenér desetidenní soustředění týmu.
Zacharkin s Polskem zamíří i do České republiky, v pátek sehraje v Třinci přípravné utkání s místními Oceláři.

Bykov se připojí ve Francii

Poláci pod jeho vedením absolvují také soustředění ve Francii, kde by se k týmu měla připojit další ikona ruského hokeje - Vjačeslav Bykov. Dlouholetý lídr sborné by měl svému někdejšímu asistentovi dělat u týmu hrající nížší divizi mistrovství světa konzultanta. Dohoda se definitivně uzavře až po návratu Poláků z Francie.
Oba muži, kteří přivezli Rusku ze světových šampionátů dvě zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili, se na stejné střídačce sešli naposledy loni v květnu v Bratislavě. Tehdy je o jejich místo na střídačce sborné připravila porážka s Českou republikou v boji o bronzové medaile.


autor www.zapadocesi.info @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se