17.08.2012 15:25:10
ČSSD podporuje muslimy a islám
Proč ČSSD vadí, že by se a křesťanům vrátily komunisty ukradené majetky? A nemá na tento postoj vliv islamofilní politika představitelů ČSSD jako je František Bublan nebo Jeroným Tejc? Případně muslimští členové ČSSD, kteří mohou posílení role křesťanů a židů v české společnosti vnímat jako zásadní překážku v islamizačni strategii? Ono atheistická a proti-křesťanská či antisemitská společnost se přece jen islamizuje lépe než společnost věřící v žido-křesťanské základy.
Za ČSSD bude na Litoměřicku v podzimních volbách kandidovat do senátu český Arab, který finančně podpořil už před několika roky Muslimskou obec, muslimové kandidovali za ČSSD již v předchozích komunálních volbách. Například na fotografii kolující po internetu je přímo zachycen Jeroným Tejc s jednou z muslimek kandidujících za ČSSD. Jaks e zdá tak některým politikům ČSSD muslimové či islám nevadí, ale vadí jim křesťanství a křesťané. O propojení českých islamistů s ČSSD a dalšimi stranami jsem psal i v knize Islám a islamismus v České republice zde.
Pan Tejc a ČSSD obviňuje křesťany z toho, že by opět vraždili kdyby se dostali k moci, jenže byli to právě socialisté a jejich deriváty kdo za pár roků své existence povraždil ve světě víc lidí než dokázaly křesťanské církve za víc jak 2 000 roků své existence, neměli bychom tedy spíše zakázat ČSSD a socialisty?
Vedení ČSSD před letošními volbami vyhlásilo válku nejen kardinálu Dukovi či jeho katolické církvi, ale všem křesťanským církvím, včetně jejich starších bratrů židů. Ano, právě i oni se nezalekli populistické politiky ČSSD a postavili se na stranu kardinála Duky.

Inu vedení ČSSD se podařilo lživou kampaní proti křesťanům posunout hranice přijatelného politického lhaní a populismu a nejspíše ještě více vyostřit spor v české společnosti. Otázkou je, jestli toto vyostřeni skončí u dohadování a slovních útoků nebo jednou po uchopení moci dojde i k fyzickému násilí a teroru socialistů proti křesťanům. Již poslanec komunistů Grebeníček před pár měsíci řekl v českém parlamentu, že teror proti křesťanům v padesátých letech byl správný a pochopitelný, protože usilovali o uchopeni moci a zrušení socialistického státu.


autor www.zapadocesi.info @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se