15.08.2012 20:54:39
Proč konzervativní ODS podporuje akci homosexuálů?
Michal Semín: Proč podporuje primátor za ODS akci homosexuálů? Nezná odpověď Jiříček Pospíšil (ODS) z Chomutova, který nyní bydlí v Plzni!
Pane primátore,
hluboce nesouhlasíme s podporou, kterou poskytujete festivalu Prague Pride udělením své oficiální záštity, zejména s ohledem na následující skutečnosti:
1) Homosexuálové nejsou v České republice žádným způsobem pronásledováni či diskriminováni a jejich občanská práva a svobody nejsou nijak ohroženy!
2) Do své funkce jste byl zvolen jako politik strany, která se opakovaně hlásí k tradičním kulturním a duchovním hodnotám západní civilizace, se kterými je Prague Pride v přímém rozporu!
3) Prague Pride není nepolitickým festivalem. Naopak. Festivalové akce jsou běžně využívány k propagaci konkrétních politiků, například vybraných prezidentských kandidátů, a vyhraněných ideových proudů kulturní a politické levice.
4) Prague Pride propaguje homosexuální životní styl v době, kdy pokles populace ohrožuje prostou reprodukční schopnost české společnosti!
5) Prague Pride přivádí do Prahy tisíce homosexuálů v situaci, kdy k nám ze západní Evropy přicházejí zprávy o nástupu nové závažné infekce, jež se šíří zejména v homosexuálním prostředí. Nebo si myslíte, že akce typu „travesti show se sexy průvodcem“, gay rychloseznamka, kožená zóna, slibující „úchyláky“ a fetišisty, mega pánský striptýz, či „rozjetá party, která polibkem na rty nekončí“ nepředstavují vážné zdravotní riziko?
Plně respektujeme Vaše právo udělovat záštity podle svého uvážení, nicméně motivy, které Vás vedou k preferenci právě tohoto typu veřejné aktivity, považujeme ve světle uvedených faktů za těžko pochopitelné a jménem Akce D.O.S.T. proti ní co nejrozhodněji protestujeme.autor www.zapadocesi.info @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se