14.08.2012 19:11:29
Viktoria Plzeń se na Lokeren těší
Viktoria Plzeň je s losem spokojena
Belgický Lokeren bude stát v cestě do základní skupiny Evropské ligy fotbalistům Viktorie Plzeň. Rozhodl o tom dnešní los ve švýcarském Nyonu.
Viktoriány čeká nejprve utkání na belgické půdě, podle aktuálních zpráv by se mělo hrát 23. srpna od 20:45 v Bruselu, odveta se odehraje 30. srpna v Doosan Areně. KSC Lokeren, plným názvem Koninklijke Sporting Club Lokeren Oost-Vlaanderen, je belgický fotbalový klub z města Lokeren. V minulosti v klubu působili i čeští fotbalisté Jan Koller, Václav Budka, Roman Vonášek a Daniel Zítka. "Věřím, že se podaří získat nějaké informace od Romana, který tam působil," reagoval na los obránce David Limberský, jenž přímý přenos sledoval doma s rodinou. "Myslím si, že je to celkem přijatelný los, je to taková střední cesta. Nepřál jsem si Bursaspor, což se splnilo," dodal.

Podobný názor měl i stoper František Ševinský. "Na Turecko nemáme dobré vzpomínky, takže to bylo jasné. Stejně tak jsem si nepřál Legii Varšavu, neboť věřím, že by se na nás Poláci už lépe připravili," uvedl.
První zápas sehrají viktoriáni opět na hřišti soupeře. "Poslední dva roky začínáme vždy venku, takže v tom nevidím žádný problém. Věřím, že je to plus. Vše ale ukáže až samotný zápas. Pokud tam vstřelíme branku, a já věřím, že ano, pak bude odveta před zaplněným stadionem opět oslavou fotbalu," prohlásil Daniel Kolář, který si Lokeren přál. "Vyšlo mi to. Je to relativně přijatelný soupeř," doplnil.

autor www.zapadocesi.info @  
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se