13.06.2012 15:29:11
Čas na změny chce vypsat referendum k církevním restitucím
Občanská výzva za referendum k tzv.církevním restitucím

POZOR občané, chraňte svobodu slova a projevu ! Požadujeme vypsat referendum k tzv.církevním restitucím!

Občané ČR, pokud Nečasova vláda nevypíše do 30.6.2012 k tzv. církevním restitucím REFERENDUM ZÁVAZNÉ pro českou exekutívu, VYZÝVÁME LID ČR k občanské neposlušnosti. Ta by měla spočívat především v tom, že dokud tato vláda neodstoupí, nebudeme odvádět státu řízenému Nečasovou vládou jakékoliv daně! Od 1.7.2012 od 0.00 hodin, v případě, že Nečasova vláda do té doby nevypíše požadované referendum, vstupuje v platnost začátek OBČANSKÉ NEPOSLUŠNOSTI.
Podpořme rovněž akci Hnutí za přímou demokracii, která se koná dne 6.7.2012 od 10.00 hodin na Václavském náměstí pod sochou sv.Václava (viz příloha Banner).
Katolická církev dala upálit Mistra Jana Husa, podporovala i finančně křižácká tažení proti českým zemím a navíc její inkvizitoři v zinscenovaných procesech s tzv. čarodějnicemi likvidovali fyzicky nejen české jinověrce a zabírali jejich majetky pro církev svatou. Kvůli této církvi trpěli miliony Čechů, Moravanů a Slezanů. Mezi exulanty, kteří byli nuceni opustit i kvůli své víře rodnou vlast, z důvodů pronásledování katolickou církevní soldateskou, byl Jan Ámos Komenský. Katolická církev nemá ani morální ani historické právo získat neprávem nabyté a nakradené majetky, výjma svatostánků, tj. kostelů, chrámů a klášterů a far, které symbolicky i ze své podstaty patří k výkonu bohoslužeb a obřadů s nimi spojenými. Církvi nelze vracet ani pozemky, výjma těch, na kterých bohoslužebné stavby stojí, ani lesy, či vodní plochy
(viz příloha Církev.restituce - Argumentář L. Procházkové k církevním restitucí ).
Pakliže Nečasova vláda bude vůli lidu ignorovat, nezbývá nic jiného, než vládní zlovůli se postavit pomocí občanské neposlušnosti. Tak velí VYŠŠÍ PRINCIP MRAVNÍ ! Zlu je nutné se postavit na odpor!
Upozorňujeme občany na vládní cenzuru ve všech médiích! Parlamentní listy nám příspěvek vymazaly - šiřte jej všude po internetu, na Facebooku, na Twitteru a dalších sociálních sítích.
Více na webu: http://cas-na-zmeny.webnode.cz/

Jménem Občanské iniciativy Čas na změny
Jiří Bezák
mluvčí 3PD a OIČNZ

Dne 12.6.2012
autor z došlé korespondence @  
0 Komentáře:
přidat komentář
<< domů
 
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se