12.06.2012 20:54:36
ČSNS: Paroubek nám ukradl stranu!
Sobota 26. listopadu 2011 byl černým dnem českých národních socialistů. Poprvé od 26. února 1948 se nám někdo snaží ukrást historii a stranu. V roce 1948 tak činili bratři Neuman a šlechta, v roce 2011 štafetu převzal pan Jiří Paroubek se svou populistickou politikou.

Národní socialisté – Levice 21. století dnes provedli sloučení s Českou stranou národně socialistickou 2005 a nazývají se národními socialisty. Do jejího čela se postavil pan Jiří Paroubek, který o sobě tvrdí, že je slušný člověk proti všem nepravostem a tunelům. V rozporu s verbální politikou pana Paroubka klame nová strana veřejnost a bok po boku s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti používá název Národní socialisté. Vyzýváme proto pana Paroubka, aby odstranil z názvu své strany Národní socialisté, protože se jedná o klamání veřejnosti, jelikož slova „národní socialisté“se historicky i politicky vztahují pouze k původní ČSNS, kterou nadále reprezentujeme a která navzdory třem stoletím existence ( konec 19. století, 20. století, 21. století dosud) existuje, vyvíjí politickou činnost a sklízí drobné úspěchy na poli komunální politiky.

Domníváme se, že se jedná o krádež, či Paroubkem tolik odsuzované tunelování strany. Jiří Paroubek se ukázal jako KRÁL VšECH šIBALŮ, jak sám rád nazýval své spolustraníky v České straně sociálnědemokratické, pokud se mu znelíbili a přestali poslouchat jeho rozkazy.

Věříme, že po prvním volebním neúspěchu pan Paroubek vyhoří a přestane lhát o sobě, že je pravověrným národním socialistou. Přežili jsme Rakousko-Uhersko, nacismus, komunismus a přežijeme i Paroubka.

Máme v ruce důkaz, že nová strana není ani nijak personálně spojená s národněsocialistickými stranami. Z 220 zúčastněných delegátů se v sále nachází 23 národních socialistů a zbytek jsou členové pochybné Libčeveské organizace ČSSD, kteří museli odejít z ČSSD před týdnem, aby se mohli účastnit televarieté pana Paroubka.

Za ČSNS

Jaroslav Rovný
předseda

Ing. Michal Klusáček
1. místopředseda

Ladislav Svoboda
místopředseda
autor z došlé korespondence @  
0 Komentáře:
přidat komentář
<< domů
 
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se