27.05.2012 13:39:08
Prohlášení Evy Rathové
Zcela dementuji tímto výroky, které se objevily v médiích, jako citace výroku zmocněnce naší rodiny Františka Šejnosty o tom, že dosavadní advokát mého manžela JUDr. Černý udělal chyby, že snad nejsme s jeho prací spokojeni, a proto bude vyměněn. Práce a schopností JUDr. Černého si naopak velice vážíme a má naši plnou podporu a důvěru. Naopak po dohodě s ním se utváří skupina právních expertů a konzultantů, kteří vytvoří ucelený tým, který na celém případu bude pod vedením JUDr. Černého pracovat. Je naprosto logické, že v kauzách tohoto typu se do práce postupně zapojují advokátní týmy specializující se na jednotlivé druhy práva. Nepravdivé informace v médiích jednoznačně považuji za útok na obhajobu mého manžela.
Zároveň sděluji, že jsem nespolupracovala s panem Františkem Šejnostou a netuším, pro koho pracuje. Jeho vyjádření v médiích nebyla se mnou vůbec konzultována a mnohá se nezakládala absolutně na pravdivých skutečnostech. JUDr. Černý aktuálně doplnil svůj tým o vynikajícího specialistu na ústavní právo JUDr. Jelínka.
Velice žádám média o klid z jejich strany pro naši rodinu, více opravdu nebudu k případu již sdělovat či odpovídat na otázky.

MUDr. Eva Rathová
manželka

autor www. amnestyworld.net @  
0 Komentáře:
přidat komentář
<< domů
 
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se