26.05.2012 15:31:24
Čas na změny: Pokus o sjednocení občanských iniciativ
Občanská iniciativa ČAS NA ZMĚNY navrhuje založit zastřešující vedení iniciativ, sdružení, hnutí a stran, které bude mít název PLATFORMA PRO PŘÍMOU DEMOKRACII (PPPD nebo 3PD). Do této 3PD se mohou zapojit všechny občanské iniciativy, sdružení, politická hnutí i strany, které jako nosnou myšlenku si vezmou za svou - prosazení 3 základních principů přímé demokracie do českého ústavního a právního systému:
1. občany vyvolatelné, všeobecné a závazné pro vrcholné politiky REFERENDUM,
2. změna ÚSTAVY ČR, kde bude zakotvena ve volbách soutěž lidmi ODVOLATELNÝCH osobností místo současné soutěže politických stran, které se zkorumpovaly a důsledné oddělení moci výkonné, zákonodárné a soudní,
3. změna VOLEBNÍHO ZÁKONA na většinový systém s tím, že budou stanoveny parametry pro volbu i odvolatelnost osobností - reprezentantů lidu - do všech zastupitelských orgánů, tj. do parlamentu, kraje, obce, soudu, zastupitelství atd..

Tyto 3 základní body jsou spouštěčem změn, které mohou následně probíhat, tj. odvolání vlády, jmenování nové, dle výběrového řízení, demise prezidenta, potrestání viníků tunelování a krádeží státního majetku, obstavení jejich majetku, reforem atd., atd.

S pozdravem Jiří Bezák

mluvčí OIČNZ

E-MAIL: Cas.na.zmeny@seznam.cz

WEB: http://cas-na-zmeny.webnode.cz/

Aktuálně: KORUPCE - RATH - PROMOPRO - ROZDÍLNÝ PŘÍSTUP MOCENSKÝCH STRUKTUR STÁTU


Zatímco Mudr.Rath je vazebně zadržován v Litoměřicích za úplatek ve výši 7 milionů Kč, pan ministr obrany VONDRA se směje občanům ČR do tváře z televizní obrazovky, i když na jeho kontě leží trestní odpovědnost za předražení státní zakázky, na niž on jako ministr nevypsal výběrové řízení, takže se dopustil trestního činu překročení pravomoci při správě cizího majetku a přesto dodnes nebyl vazebně zadržen, ačkoliv více jak 100 milionů Kč skončilo na blíže nespecifikovaném účtu v Rakousku. Komu asi ty státní miliony Kč českých daňových poplatníků měly nově patřit? Kauza PROMOPRO navíc smrdí i tím, že kdosi vlivný zakázal Policii ČR domovní prohlídky u obviněných, Co by asi ty neprovedené domovní prohlídky odhalily? Že by pak nezbývalo nic jiného než konečně VONDRU obvinit a vazebně zadržet jako Ratha? To by se asi Nečasově zkorumpované a arogantní vládě nejspíš nehodilo, a proto ten zákaz domovních prohlídek!

Závěrem je nutno podotktnout, že v tom českém státě je cosi moc prohnilého a smrdí to velice silně, že pánové Nečasi, Vondro, Klausi a Kalousku???


Více zde: http://cas-na-zmeny.webnode.cz/
autor vaclavprokupek.infoblog.cz @  
0 Komentáře:
přidat komentář
<< domů
 
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se