20.05.2012 00:14:03
Skutečná demokracie svolává na 24.5. mobilizaci
Občané, pomozte změnit společenské poměry v tomto státě. Nečekejte a zapojte se také, každý podle svých možností. Samo se to neudělá. Vláda se nám směje do očí a je přesvědčená, že nejsme schopni se sjednotit k nějakému odporu. Jenže to bychom nesměli mít za sebou těch 23 let, zpočátku plných naděje, nyní ke konci plných trpkosti a zklamání. Už nejsme ty ovce jako kdysi! UŽ NECHCEME TUTO VLÁDU!!! A nestačí nám jen obměna ministrů v této vládě, ani obměna pravicové vlády za levicovou. UŽ TOHO BYLO DOST!!!

Chceme jiný systém vlády! Chceme do vlády čestné lidi. Je jich hodně, kteří svému oboru rozumí a přitom zůstali lidmi. Není je vidět, protože mezi těmito současnými zločinci by nemohli existovat. Nikdo čestný by se tam v současné době neudržel. Ty kreatury, které nám vládnou nyní, už postrádají normální obyčejnou lidskost. Oni už zapomněli, co to je lidskost, protože ji přestali používat. Jsou nemocní bohatstvím a mocí.

Je navržen nový volební systém bez politických stran. Budeme volit lidi, které známe, kterým věříme, každého jednotlivě, nikoliv politické strany. Dovolím si zde sám za sebe podpořit projekt Občanského sněmu Čech, Moravy a Slezska - TŘI PILÍŘE ZNOVUVYBUDOVÁNÍ NAŠÍ ČESKÉ SPOLEČNOSTI NA NOVÝCH DEMOKRATICKÝCH ZÁKLADECH, který byl vyhlášen dne 1. 5. 2012 na České konferenci v Kutné Hoře. Každý z nás se může od této chvíle zapojit podle svých možností a schopností, je vytvořen prostor pro širokou spolupráci, to tu ještě nebylo!!

Občané, zapojme se do budování nové společnosti. Zvykli jsme si, že nic nezmůžeme, že to stejně nejde, že nemá cenu vést marný boj proti něčemu, co je neprůhledné, do čeho ani nevidíme, co nás může jedině poškodit či zničit. Zvyk má železnou košili a za 60 let života v těchto poměrech je ta košile přímo ocelová. Právě na tom je postavena arogance nynější zločinecké elity. TOTO UŽ NEPLATÍ!!

Máme možnost legálním a mírovým způsobem začít tvořit nové společenské poměry. Vytvoříme si nové řídicí struktury ZDOLA, založené na osobní zodpovědnosti každého jednotlivce, bez návaznosti na nynější zkorumpované prostředí, které je nereformovatelné. Každý zastupitel bude podléhat veřejné kontrole a bude odvolatelný. Podobné to bude i v hospodářské sféře. Začněte se o to zajímat. Až starý systém zahyne, bude již připraven nový. Žádný chaos se nebude konat, BUDEME PŘIPRAVENI !!! Sledujte webové stránky Občanského sněmu Čech, Moravy a Slezska.

Mnoho z vás si říká, ať nám vládne ten či ten, my máme své jisté, najíst nám dá každý z nich, tak dobře nám nikdy nebylo, zahynout nás nenechají. ALE NECHAJÍ!! Proč si myslíte, že vás nenechají zahynout? Co vás vede k tomu si to myslet? Je málo takových případů kolem vás?? NĚJAK JSTE ZASPALI DOBU!!! To co bývalo dříve, nyní už neplatí! Dokud se to nestane přímo vám, tak se vás to netýká? Ach jo... Jste tupí, bezohlední, sobečtí, zřejmě si nic lepšího nezasloužíte. Žijete ve virtuálním vymyšleném světě, který vám pečlivě vytvářejí veřejné sdělovací prostředky, a realita vám uniká. SUNDEJTE SI RŮŽOVÉ BRÝLE!!

Už byl u vás exekutor? Nebyl? Tak to máte štěstí, protože k tomu stačí, aby se některá úřednice zmýlila. Už byla zkrachována vaše malá firma či obchod? Už jste přišli o práci? Přišli jste o sociální podporu? Už chápete, že jste na obtíž? BYLO TOHO MÁLO? PROBUĎTE SE!!! Ve finančním systému, který nám vládne, je člověk pouze pořadové číslo, člověk je pouze výrobním prostředkem a nástrojem ke vhazování volebních lístků. Jeden robot zahyne, přijde jiný. Jen jedno je důležité - PENÍZE DĚLAJÍ PENÍZE. Člověk z toho úplně vypadl, je na obtíž. VYHOVUJE VÁM TO? Ach jo... Zastavme tuto řízenou genocidu. V Řecku už to propuklo naplno, nyní jsou na řadě další státy.

Na čtvrtek 24. května 2012 vyhlašuje SKDE mobilizaci všech mužů ročníků narození 1950 až 1985. Sraz je v 17 hodin na Václavském náměstí v Praze. Nevyzýváme k násilí!! Vidle nechte doma. Chceme vytvořit obrovský tlak. Šiřte tuto informaci mezi svoje známé.
autor www.vaclavprokupek.cz @  
0 Komentáře:
přidat komentář
<< domů
 
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se