30.04.2012 19:24:18
Vláda odírá školství
Vládní škrty a reformy mají první reálné "oběti", jsou jimi paradoxně učitelé a obecně celá oblast školství, kterou vláda prezentovala jako svou prioritu. Nemluvě o tom, že koalice dodnes nedokázala obsadit post ministra školství. Dnes se navíc dozvídáme, že platy učitelů se sníží nikoliv o pár stovek, ale o rovnou tisícíkorunu. Vláda tedy v oblasti školství na jedné straně vyhazuje peníze oknem a nedokáže čerpat finance z EU, aby tuto svou neschopnost přehodila na ty, kteří dělají ze školství to, co dává tomuto resortu smysl - učitele a nepedagogické pracovníky škol.

Další špatnou informací - tentokrát pro rodiče malých dětí - je, že kvůli zvýšení DPH zdraží i dětské jesle, a to v řádech stokorun. Vláda takto ukazuje, jak jí záleží na budoucnosti našeho národa a na budoucích generacích.

Pevně věřím, že vláda i kvůli svému přístupu ke školství nezíská v pátek důvěru poslanců. Každý poslanec, který bude hlasovat pro její důvěru, tak jinými slovy schvaluje destruktivní postoj vlády ke vzdělávání a konkurenceschopnosti.
z došlé korespondence
autor pro, www.nezavislibcane.eu @  
0 Komentáře:
přidat komentář
<< domů
 
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se