27.04.2012 19:41:02
ANO 2011 se oficiálně zaregistrovalo
Vážené sympatizantky, vážení sympatizanti ANO 2011

„Naše“ reformní vláda díky uskupení PUPeake (Parlamentní unie Karolíny Peake) přežila přibližně 462. otřes a dál vede naši zemi k rozpočtově ořezaným zítřkům. Další rozkol této koalice, jež vznikla z bývalé koalice, můžeme očekávat poté, co Nečasův kabinet schválí církevní restituce (což by mohlo být přibližně během několika dní).

ANO 2011 zůstává v těchto událostech mediálně možná trochu stranou, o to víc se děje uvnitř iniciativy. Ale pracujeme i „navenek“. Poskytli jsme řadu dalších rozhovorů (například na TV Barrandov, v rozhlasové stanici Frekvence 1 v byznysovém listu Podnikatel či v Parlamentních listech), vyrovnávali jsme se s „antibabišovskou“ kampaní v bulvárním Blesku, vyjádřili jsme se k rekordní demonstraci z 21. dubna a chystáme další (nejen) mediální aktivity.
.

Registrace hnutí

Udělali jsme také zásadní krok směrem k nadcházejícím volbám: 23. dubna byla na ministerstvo vnitra podána žádost o registraci ANO 2011 jako politického hnutí. Doufáme, že registrace proběhne bez potíží.

Podmínkou pro registraci hnutí bylo vytvoření stanov, se kterými vás seznámíme, jakmile budeme mít souhlas ministerstva. Budeme vás také informovat o připravované akci pro všechny naše sympatizanty (a nejen pro ně), která by měla náš „přerod“ na politické hnutí kulturně, společensky a s trochou štěstí i zábavně podtrhnout.

Nový web

Spolu s „přerodem“ sdružení na hnutí chystáme řadu změn. Připravujeme nové webové stránky ANO 2011, které budou mít nejen modernější design, ale hlavně budou uživatelsky přívětivější. Velký důraz u nich bude kladen také na regiony a na odborná témata, která chceme spolu s vámi zpracovávat do budoucího volebního programu hnutí ANO 2011.

Namísto stávajícího newsletteru bychom vám chtěli rovněž v průběhu května začít dodávat graficky jednotný a profesionálně vyráběný zpravodajský bulletin, v němž se budeme vyjadřovat nejen k posledním krokům hnutí, ale hojně také k aktuální politické situaci. Budeme rádi, když nám navrhnete, jak by se tento elektronický věstník měl jmenovat (co třeba ANOviny?).

Třetí kolo výjezdů

Od 2. května budou pokračovat výjezdy Andreje Babiše a týmu ANO 2011 do krajů. Druhý květnový den vyrazíme do Středočeského kraje, konkrétně do Kolína, kde se sejdeme se sympatizanty hnutí v 17 hodin v Městském společenském domě.

Ve čtvrtek 3. května zavítáme na Vysočinu. O aktuální politické situaci se budeme se sympatizanty bavit v jihlavském Dělnickém domě, setkání začíná opět v 17 hodin.

Sledujte naše stránky www.ano2011.cz , kde další místa setkání postupně doplňujeme. Veškeré připomínky, nápady a náměty nám pište na adresu ano2011@ano2011.cz, o všech budeme diskutovat.

Velmi všem děkujeme za podporu, které (alespoň podle počtu sympatizantů) stále přibývá, vážíme si jí a vážíme si vás všech, kteří s námi zůstáváte přes všechny negativní mediální kampaně a přes porodní bolesti, které naše iniciativa ještě stále prožívá.

S pozdravem a přáním pěkných a klidných dnů (včetně těch svátečních),

Váš Tým ANO 2011
autor Ing. Václav Prokůpek, Ph.D., ANO 2011 @  
0 Komentáře:
přidat komentář
<< domů
 
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se