27.04.2012 14:55:03
Neuvěřitelné? Vojska USA se připravují na útok mimozemšťanů
Před několika měsíci jsem udělal video o tom, jak vláda, média a jejich hlásné trouby bájí o hrozbě invaze mimozemšťanů, zatímco korporátní média říkají, že hrozba mimozemšťanů by pomohla globální vládě.To ukazuje, jak tato média spolu s vládou zkouší vymyslet vnější hrozbu mimozemské invaze za využití této „hrozby“ jakožto způsobu k protlačování myšlenky globální vlády. Tohle je přesný scénář filmu Den nezávislosti a skutečný plán na něco zvaného Projekt modrý paprsek a vidíte už i nadaci k tomu účelu založenou. Dokonce Paul Krugman 14. srpna 2011 řekl, že vláda by měla zfalšovat invazi mimozemšťanů, aby spravila ekonomiku. Takže s těmito střípky důkazů na mysli nyní věnujme pozornost zpravodajským zprávám mainstreamu, které byly o velikonoční neděli 2012 zveřejněny v Austrálii. Člen velitelství letectva USA se speciálním prověřením Bílého domu během interview vysíleného australskou MSM mluvil o oficiálních plánech ozbrojených sil USA na boj proti nepřátelské invazi mimozemšťanů.

Člen velitelství letectva USA se speciálním prověřením Bílého domu mluvil nedávno během interview zjevně vysílaného pouze australskou MSM o oficiálních plánech ozbrojených sil USA na boj proti nepřátelské invazi mimozemšťanů. Uvažte, že TPTB v Austrálii a na Novém Zélandě budují mega radioteleskop k detekci mimozemské invaze a armáda USA rovněž vyslala do Austrálie tisíce mariňáků, což silně naznačuje, že v této zemi by mohla proběhnout větší operace pod falešnou vlajkou.

Zeptejme se, proč všechny ty báje o mimozemské invazi? Věnujme pozornost tomu, že to, co říkají, má své cíle, a ty se vyjasňují – SVĚTOVÁ VLÁDA. Teď neříkám, že nevěřím v existenci mimozemšťanů, to by byl ignorantský a arogantní postoj, uvážíme-li rozměry vesmíru. Pokud by tam někde byli, byli by tak pokročilí, že bychom pro ně byli jako opice v ZOO, co po sobě hází trus. Pro ně je Země nejspíš krásné místo k návštěvě z dálky, musí si ale dávat pozor, aby se nedostali příliš často a až moc blízko, protože domorodci jsou primitivní a nebezpeční. Také souhlasím s tím, že spolupráce s lidstvem při výzkumu kosmu a oceánů by byla ohromná a že ohromnou věcí by bylo, kdyby už nebyly další války, smrt, krveprolití; tohle ale ti, co v pozadí tahají za nitky, nechtějí. Chtějí pravý opak. Cílem je jedna světová vláda, která má schopnost, moc a vůli kontrolovat všechno na planetě a každý aspekt lidského života ke svým vlastním pokřiveným cílům. Vím, že to zní neuvěřitelně, ale je to na 100% realita, jak jen reálné to může být. Pusťte se do výzkumu sami a uvidíte.
zdroj: www.ac24.cz
autor Ing. Václav Prokůpek, Ph.D., ANO 2011 @  
0 Komentáře:
přidat komentář
<< domů
 
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se