29.03.2012 20:13:31
Je Jiří Paroubek národní socialista?
V loňském roce vznikla, na popud zklamaného bývalého předsedy vlády a ČSSD, na naší politické scéně nová strana, která si do svého názvu dala hrdé označení "Národní socialisté". Dvě slova, která jsou v podvědomí všech synonymem pro členy strany ČSNS - a pro stranu jako takovou. Co vedlo Jiřího Paroubka k tomuto kroku? Že by dlouholeté členství v ČSS? Nebo skutečnost, že pomohl vytunelovat, za přispění "páté kolony", ČSNS 2005? Ať už byl důvod k tomuto kroku jakýkoliv, Jiří Paroubek, který se tak rád dovolává práva a spravedlnosti a neúprosně hájí zájmy obyčejných lidí, tímto překročil hranice slušnosti.
Ve svém mailu nám naznačuje, že naše strana zbankrotovala politicky, lidsky i ekonomicky. Rádi ho vyvedeme z jeho omylu. Copak mohla strana lidsky zbankrotovat, když v ní zůstali lidé, kteří setrvávají dále, přes ohromné problémy, vědomi si zodpovědnosti udržet to, co nám zanechali předchůdci? Copak strana zbankrotovala ekonomicky, když je každý ochoten pracovat pro ni zadarmo, platit ze svého nutné výdaje, a když nikdo nečeká, že nás bude někdo utajeně sponzorovat, ani neplánuje, že by po zadlužení jedné strany odešel a založil stranu novou? Copak strana politicky zbankrotovala, když má (přes všechny potíže) stále zastupitele a snaží se i nadále politicky pracovat??! Říkáme ne!

Pokud se hovoří o našem ekonomickém bankrotu, potom je třeba zeptat se Jiřího Paroubka: Co jste vy osobně jako předseda vlády udělal proti korupci a tunelování? Naše strana totiž vytunelována byla! Nic jste neudělal. Jediné, co jste udělal, je to, že jste ve své neukojené touze po moci zadlužil svou vlastní stranu - ČSSD. Za "nejasné" peníze jste nechal uspořádal velkolepý sjezd v jednom z nejdražších míst v Praze a nechal jste sebe a své vyvolené "demokraticky" zvolit.

Jestli někdo politicky i lidsky zbankrotoval, tak je to Jiří Paroubek, který tak vznešeně vzýval Vítězný únor, a uraženě odešel v roce 1986 ze strany (protože nedostal to, po čem toužil). A nyní, kdy opět uraženě odešel, protože opět nedostal to, co si přál, si přivlastnil synonymické označení naší strany i její historii, včetně lidí, kteří po tom "únoru", který pan Paroubek tolik vychvaloval, museli opustit svou vlast, byli popraveni... - nebo na dlouhá léta uvězněni. Jak toto pojmenovat?! Napadá mě jediné vyjádření (vlastně přirovnání): hyenismus.
autor vs, csns.cz @  
0 Komentáře:
přidat komentář
<< domů
 
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se