26.03.2012 17:54:57
Neobvyklý příběh japonské tenistky - 3. závěrečná část
Je zajímavé, že Ai Sugijamová je katolického vyznání, i když ne tak horoucího jako např. americko-čínský tenista Michael Te-pei Chang. Svou víru má Ai od matky.Na otázku, zda dodržuje nějakou speciální stravu, odpovídá „Ne, nic takového. Bydlím u rodičů, vaří moje matka. Je každý den doma a téměř každý den vaří. Japonskou kuchyni, samozřejmě.“ Aiin otec pracuje v lékařství a mladší sestra Mai je amatérskou golfistkou. Fusako je povoláním psycholožka v manželově univerzitní laboratoři.
Sugijama je rovněž částečným vlastníkem rodinného podniku, který mimo jiné zahrnuje několik rekreačních ubytoven. Nyní společně se svou matkou hledají jejího nástupce v tenisové akademii, kterou rovněž provozuje rodina. Jako zanícená golfistka ráda jezdila na turnaje, v jejichž blízkosti se nacházejí známá golfová hřiště. Vzhledem ke svým obchodním zájmům a zálibě v golfu bychom si mohli myslet, že se Sugujamová nemůže dočkat prací vyplněného života, typického pro moderní japonskou společnost. Uvažuje i o svatbě a o dětech. Nedávno se svěřila, že si nedovede představit, že by přestala hrát tenis. „Mám smíšené pocity.“ dodala k tomu. „Je to určitě zklamání i pro mé fanoušky.“

Odborníci se shodují, že Sugijamovou by mohla nahradit a překonat stoupající hvězda Aiko Nakamurová, která má prý lepší útočné schopnosti než sama Sugijamová.


autor Ing. Václav Prokůpek, Ph.D., TENIS @  
0 Komentáře:
přidat komentář
<< domů
 
O autorovi

Jméno: Václav Prokůpek
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
Vyhledávání google
Google
 
Web This Blog

© 2006 Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. | Blogger Templates by GeckoandFly.
No part of the content or the blog may be reproduced without permission.
Learn how to make money online.TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se